حمایت مالی – تحصیلی بنیاد شکری از کودکان نیازمند

شما اینجا هستید:
شما اینجا هستید:

نیاز به حمایت تحصیلی، یکی از مسائل مهم دانش آموزان در مناطق کم برخوردار کشور است که ناشی از وضعیت اقتصادی و اجتماعی خانواده آنهاست. مسلماً خانواده­ ای که از توانایی مالی کافی برخوردار نباشد قادر نخواهد بود، بسیاری از امکانات و نیازهای اساسی آموزشی – تحصیلی فرزندان خود را به صورت مطلوب تأمین کند. لذا این ضعف مالی از لحاظ جسمی و روانی بر فرزندان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

نداشتن امکانات تحصیلی سبب می شود به تدریج، انگیزه تحصیلی دانش آموز کاهش بیابد و این امر باعث دل زدگی از درس و تحصیل  می شود.

یکی از اهداف مهم بنیاد خیریه شُکری حمایت مالی و تحصیلی از کودکانیست که در شرایط مناسب معیشتی قرار ندارند و به لحاظ سرپرستی نیز در وضعیت مطلوبی قرار ندارند.

از این رو بنیاد خیریه شُکری پس از معرفی از مراجع ذیربط و شناسایی دقیق این افراد از تاریخ اول مهر سال 1400، ماهیانه مبلغ 100/000/000 ریال جهت هزینه تحصیلی – معیشتی دانش آموزان و افراد کم درآمد جامعه هدف پرداخت نموده و مضافاً در شهرستان­های تابعه استان کرمانشاه نیز این حمایت ها صورت می پذیرد.

 توسعه و افزایش میزان این حمایت مالی خداپسندانه از کودکان، به کمک شما خیرین عزیز می تواند صورت پذیرد تا اثری بزرگتر و قابل لمس تر در پرورش کودکان نیازمند داشته باشد.لذا در صورت تمایل به همراهی بنیاد خیریه از طریق روش های ارتباطی مندرج در سایت با ما در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این محتوا:
4/5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

شما اینجا هستید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
جستجو کردن
charity logo
membership
chat
به اشتراک بگزارید