مراسم احداث اولین پایگاه امداد و نجات خیرساز استان کرمانشاه

شما اینجا هستید:
شما اینجا هستید:

آیین کلنگ زنی اولین پایگاه امداد و نجات خیرساز استان کرمانشاه با همت خانواده شکری و با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر ایران آغاز شد.
این پایگاه امداد و نجات جاده‌ای با عنوان پایگاه زنده‌یاد عزیز شُکری در بخشی از اراضی گروه کارخانجات شکری در جاده هرسین احداث می‌شود.
جمعیت هلال احمر در شهرستان هرسین پایگاه امداد و نجات ندارد و در برخی نقاط این شهرستان اماکن موقتی با کانکس ایجاد شده است.

 

 

محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاهضمن ابراز تشکر از گروه صنعتی شکری گفت اینکه کار احداث یک پروژه عمرانی عام‌المنفعه بطور صفر تا صد توسط یک خیر انجام شود در طول تاریخ هلال احمر استان اقدامی بی‌سابقه است که آنرا به فال نیک می گیریم.
جهانبخش شُکری رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی شُکری هم در این مراسم ابراز امیدوار کرد که اجرای این پروژه با سرعت به اتمام برسد و بتواند در استان الگوی مناسبی ایجاد کند.

سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال‌احمر ایران هم در سخنانی ضمن تمجید از گروه خیر و زحمتکش شکری گفت آقای شکری از خیران برجسته کشور هستند و این اقدام یکی از ماندگارترین و موثرترین اقدامات ایشان است.
وی گفت با توجه به حجم تردد در جاده هرسین و جمعیت منطقه، اجرای این پروژه اقدامی بزرگ و نوعی جهاد است که می‌تواند در کاهش حوادث و نجات آسیب دیدگان بسیار موثر واقع شود.
شهبازی رئیس مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه نیز گفت این انجمن با حمایت‌های بی‌دریغ آقای جهانبخش شُکری از زمان زلزله سرپل‌ذهاب تاکنون ۶۶ پروژه بهداشتی درمانی را ساخته است.

امتیاز شما به این محتوا:
4/5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

شما اینجا هستید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
جستجو کردن
charity logo
membership
chat
به اشتراک بگزارید