کمک هزینه درمانی آقای سهراب عسگری

شما اینجا هستید:
شما اینجا هستید:

همه ساله در بسیاری از کشورهای در حال توسعه مانند ایران،بسیاری ازافراد نیروی کاری دچار سانحه ی سقوط از ارتفاع می‌شوند.

در واقع سقوط از ارتفاع و لغزیدن، به عنوان یکی از حوادث مرگبار کارگاه های ساختمانی، در صدر حوادث صنعت ساخت و ساز در ایران و جهان قرار دارد؛ به طوری که این حادثه به تنهایی در کشورمان 50 % حوادث این صنعت را به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است که سومین عامل در جهان و دومین عامل در ایران بعد از تصادفات جاده ای، « حوادث ناشی از کار» است. براساس گزارش های تهیه شده طی 10 سال گذشته تعداد 16 هزار نفر در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده اند و در این رابطه از مجموع حوادث به وجود آمده  41.5%  مربوط به عامل فوق می باشد.

در این راستا بنیاد خیریه شُکری بخشی از حمایت‌های خود را به مددجویانی که دچار همچین حوادثی می شوند، اختصاص می دهد.

آقای سهراب عسگری، یکی از جوانان فعال کرمانشاهی است که چندسال پیش متاسفانه به دلیل سقوط از ارتفاع دچار سانحه شکستگی در ناحیه پا و لگن می شود. عدم توانایی مالی کافی جهت تامین هزینه های عمل جراحی باعث می شود تا روند درمانی خود را تکمیل نکند و به همین علت بعد از گذشت سال ها استخوان ران ایشان دچار آسیب جدی و سیاهی می گردد.

 

sohrab asgari

 

حمایت بنیاد خیریه عزیز شُکری از این جوان به واسطه معرفی ایشان جهت کمک هزینه درمانی درمانی آغاز شد.در نهایت به لطف خداوند و با حمایت بنیاد خیریه عزیز شُکری ، هزینه های بیمارستانی ایشان جهت عمل جراحی پرداخت شد و در تاریخ  1400/08/15 در بیمارستان بیستون عمل ایشان با موفقیت انجام شد.

شُکر خدای متعال، در حال حاضر آقای عسگری در شرایط مطلوبی جهت ادامه زندگی، کار و فعالیت قرار دارند.

بنیاد خیریه شُکری حمایت خود را از نیازمندان به حمایت های مالی جهت کمک هزینه درمانی اعلام می دارد و افراد می توانند در صورت نیاز مبرم به حمایت مالی درخواست خود را به این بنیاد ارائه دهند.

 

امتیاز شما به این محتوا:
4/5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

شما اینجا هستید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
جستجو کردن
charity logo
membership
chat
به اشتراک بگزارید