تفاهم نامه بنیاد شُکری با باشگاه ورزشی

شما اینجا هستید:
شما اینجا هستید:

با حضور مدیر باشگاه ورزشی عقاب در دفتر کار مدیرعامل بنیاد خیریه شُکری تفاهم نامه ای میان این خیریه و باشگاه عقاب امضا شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه شُکری در پی پیشنهاد هیئت مدیره بنیاد برای حمایت از سلامت و تندرستی نوجوانان و جوانان، تفاهم­نامه همکاری مشترک این 2 مجموعه در دفتر آقای صامتی منعقد شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه ابتدا سید جواد صامتی مدیر عامل بنیاد خیریه شُکری اظهاراتی در مورد اهداف بنیاد خیریه در حمایت از ورزش و سلامتی برای اقشار مختلف جامعه به خصوص کودکان و نوجوانان بیان داشت و افزود: توانمندسازی کودکان و آینده سازان کشور از لحاظ سلامت جسمانی و روحی یکی از اهداف اصلی بنیاد خیریه شُکری است و در این مسیر همراهی و حمایت مؤسسات فرهنگی و ورزشی نظیر باشگاه عقاب کمک قابل ملاحظه ای به رسیدن به این هدف می نماید.

در ادامه بعد از  امضا، مبادله تفاهم­نامه توسط مدیران بنیاد خیریه شُکری و باشگاه ورزشی عقاب انجام گردید.

 

باشگاه ورزشی عقاب

 

شایان ذکر است این تفاهم­نامه با هدف گسترش و توسعه ورزش در استان و بستر لازم جهت شکوفایی نوجوانان و جوانان و ایجاد شادی و نشاط، همچنین پر نمودن اوقات فراغت این عزیزان منعقد گردید تا فرزندان عزیز کارگران شاغل گروه سنی متولدین 88 تا 93 در  گروه صنعتی شُکری بتوانند در دوره های آموزشی فوتبال و … شرکت نمایند.

لازم به ذکر است هزینه مرتبط با این تفاهم نامه جهت حمایت از عزیزان نامبرده شده توسط بنیاد خیریه شُکری تامین گردیده است.

در پایان این جلسه 2 طرف اظهار امیدواری کردند با امضا این تفاهم­نامه فصل جدیدی از همکاری­های ورزشی و نیکوکارانه در استان آغاز شود.

 

 

 

امتیاز شما به این محتوا:
4/5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

شما اینجا هستید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
جستجو کردن
charity logo
membership
chat
به اشتراک بگزارید