بازسازی منزل خانم خورشیدسوار

شما اینجا هستید:
شما اینجا هستید:

بازسازی منزل و سرپناه نیازمندان یکی دیگر از امور خیر قابل ستایش خیران است. به مدد خیران همیشه  خدمت به خلق و برداشتن غبار غم و اندوه از دل و جان مردم این سرزمین، همواره یکی از اهداف خیرین به شمار می‌رود. خیرین و افرادی که در کارهای نیک و خداپسندانه پیش قدم می شوند، انسانهایی نیک اندیش، بی ادعا و با اخلاصی هستند که معتقدند  می توان تمام نعمت ها و مواهبی که خداوند کریم به آنها داده در راه خیر و احسان انفاق کنند.

 در مهر ماه سال جاری طی بازدیدی که توسط هیئت مدیره بنیاد خیریه شُکری از مناطق محروم روستای قله کهوش بیموش بخش گهواره شهرستان دالاهو صورت گرفت، توسط معتمدین روستا «خانم نصرت خورشید سوار» یکی از اهالی روستا که فاقد سرپرست بوده و از نظر مالی، معیشتی مشکلات عدیده ای داشتند، معرفی و از محل سکونت وی توسط هیئت مدیره بازدید به عمل آمد.

کمک بنیاد خیریه شُکری به خانم خورشیدسوار

مقرر شد، با توجه به شرایط زندگی نامبرده بنیاد خیریه شُکری نسبت به بازسازی و مرمت منزل “خانم خورشید سوار” مساعدت لازم را به عمل آورد. لذا در این رابطه توسط اکیپ پیمانکاری از سوی بنیاد، ساختمان مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و به حول و قوه الهی و با صرف مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به شکل مطلوب این امر انجام شد.

امتیاز شما به این محتوا:
4/5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

شما اینجا هستید:
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
جستجو کردن
charity logo
membership
chat
به اشتراک بگزارید